| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 6670 |
| Breedte | 2492 |
| Hoogte | |
| Doorgang | 2435 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | Dhollandia |
| Hefvermogen | 1500 |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Schuifzeil laadbak met achtersluitende klep Op transport |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 04-03-2010 |
| Chassisnummer | YV2TN12A1AB556582X |
| APK | 14-03-2026 |
| Motorvermogen | 181 kW / 247 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 5 |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 470 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 7,595 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 16,000 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 8,405 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 19,500 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 20 2026 |