| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 4187 |
| Breedte | 2113 |
| Hoogte | 402 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Geschopeerde laadbak. C rijbewijs |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 23-07-2013 |
| Chassisnummer | ZCFC50C100D497377 |
| APK | 24-10-2026 |
| Motorvermogen | 125 kW / 170 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 5 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | 6 hand |
| Wielbasis (mm) | 375 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 2,520 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 5,200 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 2,680 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 8,700 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |