| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 13634 |
| Breedte | 2540 |
| Hoogte | |
| Doorgang | 2737 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | 1e as hef Coilgoot Zware kantbalk met zware ronggaten Schuifzeil en schuifdak Aluminium planken 2 rijen Geschopeerd Nieuwe APK!! |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 14-03-2005 |
| Chassisnummer | WSMO0000003011368 |
| APK | 25-03-2027 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 901 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 8,620 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 39,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 30,380 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |