| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 8727 |
| Breedte | 2506 |
| Hoogte | 2700 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | Dhollandia |
| Hefvermogen | 2500 |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Thermoking T1200 R met nachtstroom 3x cargorail vloer/plafond Eigen accus |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 30-06-2015 |
| Chassisnummer | YV2X9J0C3FB733666 |
| APK | 03-08-2026 |
| Motorvermogen | 250 kW / 340 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | ishift |
| Wielbasis (mm) | 657 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 13,305 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 28,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 14,695 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Zuid-Holland |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |