| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 13413 |
| Breedte | 2516 |
| Hoogte | |
| Doorgang | 2603 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | Dhollandia |
| Hefvermogen | 2000 kg |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Mitsubishi Pegasus TFV200D Aluminium vloer met 3 rijen grendelrail zijwanden met. 2 hoogtes cargorail Strakke Cherau box 1e en 3e as gestuurd 1e as hef 7 mei 2025 laatste service koeling op 3493 uur Eigen accu’s voor laadklep Nachtstroom |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 20-10-2009 |
| Chassisnummer | XL90Z339B9F196096 |
| APK | 07-01-2027 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 900 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 10,980 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 42,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 31,020 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Zuid-Holland |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |