| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 6400 |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte | 1100 |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Hiab 288 EP-5 laadkraan met afstandsbediening van 2007 5x uitschuifbaar 15 meter 1320 kg Gekeurd december 2025 Geschopeerde laadbak voor speciaal transport. Diverse ronggaten, middenrail met sjorogen en ronggaten. 4x twistlock EXCLUSIEF PALLETVORK |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 21-11-2007 |
| Chassisnummer | XLRAS85MCOE761896 |
| APK | 03-01-2027 |
| Motorvermogen | 265 kW / 361 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 5 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | 16 bak hand |
| Wielbasis (mm) | 600 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 14,610 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 28,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 13,390 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 50,000 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |