| Carrosseriebouwer | Hyva |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 26-06-2014 |
| Chassisnummer | YV2XTW0G3EB695503 |
| APK | 26-06-2026 |
| Motorvermogen | 315 kW / 429 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 700 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 18,590 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 49,000 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 30,410 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 50,000 kg |
| Asconfiguratie | 10x4 |
| Cabinevariant | dag |
| Locatie | Utrecht |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |