| Carrosseriebouwer | Hyva |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | nokkenas in 2025 vervangen |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 20-01-2015 |
| Chassisnummer | Y2XIWOG7FB713583* |
| APK | 23-01-2027 |
| Motorvermogen | 315 kW / 429 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 698 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 18,380 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 49,000 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 30,620 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 49,000 kg |
| Asconfiguratie | 10x4 |
| Cabinevariant | dag |
| Locatie | Utrecht |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |