| Carrosseriebouwer | Nooteboom |
| Laadbaklengte | 13,63 |
| Breedte | 2,54m |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte | 93cm |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | met lier 5,4ton 3 assen gestuurd Trommel remmen SAF luchtvering hydraulische oprijbeunen Afstandbediening. stuursysteem Uitschuifbaar 6 meter LET O: trailer hangt achter kavelnummer BWL2610721 MAN 4x4 (92-BRK-1) en verkoop onder voorbehoud van goedkeuring |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 23-08-2013 |
| Chassisnummer | XMRMC0000D0000162 |
| APK | 08-04-2027 |
| Motorvermogen | 0 kW / 0 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 1037 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 15,540 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 45,000 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 29,460 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | 3 assen gestuurd hydraulisch |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |