| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | 4x4 hydroliek nieuwe APK Verkoop trekker onder voorbehoud van goedkeuring. Nooteboom Trailer ON-36-BD hangt normaal gesproken achter deze trekker |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 05-02-2015 |
| Chassisnummer | wma52szzfm671568 |
| APK | 05-04-2027 |
| Motorvermogen | 294 kW / 400 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | as tronic |
| Wielbasis (mm) | 360 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 8,176 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 19,000 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 0 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 40,000 kg |
| Asconfiguratie | 4x4 |
| Cabinevariant | dag |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |