| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 13600 |
| Breedte | |
| Hoogte | 2669 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | hardhouten vloer en omega profiel. wel slechte plek rechts boven wielen schuifzeil en dak 1e as hef |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 18-03-2005 |
| Chassisnummer | XLDTXD33900051264 |
| APK | 18-07-2026 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 876 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 6,800 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 39,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 32,200 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Overijssel |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |