| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 13668 |
| Breedte | 2549 |
| Hoogte | 2769 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | schuifzeil en schuifdak vloerplaat slecht 1e as hef Palletjist |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 22-07-2011 |
| Chassisnummer | 3373 |
| APK | 16-09-2026 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 901 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 6,300 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 42,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 35,700 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Overijssel |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |