| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 13634 |
| Breedte | 2512 |
| Hoogte | 2803 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | 1e as lift Palletkist Exclusief planken Vloerplaat ligt los en deuren sluiten lastig Wabco smart |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 17-02-2016 |
| Chassisnummer | WSMOO000003238696 |
| APK | 04-07-2026 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 906 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 6,024 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 35,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 28,976 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |