| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Kantelblok met knijper Dehaco Type Dsg-1400 Cabinelift Rechte industriemono 5,5 meter giek. Steel 3,5 meter met bak kinematiek Led schijnwerpers op beide giekdelen EXCLUSIEF BAKCILINDERBESCHERMING aan voorzijde giek |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 30-06-2019 |
| Chassisnummer | VVLHZ1Z50PZK114619 |
| APK | 29-03-2026 |
| Motorvermogen | 105 kW / 143 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Overig |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 1 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 22,600 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 1 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 1 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |