| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Afzetbaar Portaalarm systeem van Nooteboom, 14 of 16 ton. Geen typeplaatje dus bouwjaar en tonnage bij benadering. Hulpframe erbij en komt van DAF CF |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 02-05-2005 |
| Chassisnummer | 1 |
| APK | 02-05-2005 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 3700 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 2,500 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 16,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | - kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Overijssel |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |