| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | 2020-01-02 00:00:00.000 |
| Constructie beschrijving | HMF 1643 Z kraan, 2x hydraulisch met rotator en inijper Hoogsta Hyva 2 zijdige kipper met hydrobord en franse achterklep Milieukleppen |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 03-04-2018 |
| Chassisnummer | YV2XTYOE4JA819787 |
| APK | 07-04-2027 |
| Motorvermogen | 345 kW / 470 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | ishift |
| Wielbasis (mm) | 554 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 18,785 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 33,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 14,215 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 50,000 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 18 2026 |