| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 13653 |
| Breedte | 2514 |
| Hoogte | 2702 |
| Doorgang | 2514 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | schuifzeil schuifdak hardhoutvloer omega profiel kooiaap aansluiting derde as gestuurd |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 09-03-2007 |
| Chassisnummer | 5439 |
| APK | 15-10-2023 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 946 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 8,300 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 39,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 30,700 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Friesland |
| Leverdatum | Wk 21 2026 |