| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 6556 |
| Breedte | 247 |
| Hoogte | 406 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Palfinger PK42502 HPLS van 2010 6 x hydraulisch uitschuifbaar. Bijna 17 meter uitschuifbaar door langere giek delen Tcvt gekeurd tot feb 2028 Geschopeerde laadbak met diverse rongrijen 4x inklapbare twistlocks RVS kisten |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 04-06-2010 |
| Chassisnummer | XLRAC85MCOE868402 |
| APK | 04-05-2027 |
| Motorvermogen | 300 kW / 409 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 5 |
| Tachograaf | Digitaal Smart |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 640 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 21,060 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 37,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 15,940 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 50,000 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | Spacecab |
| Locatie | Zuid-Holland |
| Leverdatum | Wk 23 2026 |