| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | 18 kuubs geïsoleerde kipper. Hardox vloer Asfaltsnep Milieukleppen |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 12-05-2014 |
| Chassisnummer | YS2P8X20005347154 |
| APK | 12-12-2026 |
| Motorvermogen | 302 kW / 411 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 545 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 15,175 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 39,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 23,825 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 50,000 kg |
| Asconfiguratie | 8x2 |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 21 2026 |