| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 4030 |
| Breedte | 1932 |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte | 815 |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Lier 3600 kg Zitten geen oprijplaten bij |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 29-03-2012 |
| Chassisnummer | 2712 |
| APK | 04-07-2026 |
| Motorvermogen | 106 kW / 144 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 5 |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | 5 hand |
| Wielbasis (mm) | 335 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 2,370 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 3,500 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 1,130 kg |
| Trekhaak | Ja |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 5,700 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 22 2026 |